Vrijdag 14 oktober om 19.30 uur vindt er een kunstenaarsgesprek met Roos van Haaften en Krijn de Koning. Beide kunstenaars hebben op uitnodiging van Kunstenlab een tentoonstelling gemaakt voor de programmalijn ‘Ultimate Playground’. Hierbij krijgen gevestigde kunstenaars de gelegenheid om datgene te doen waar ze misschien al wel jaren van dromen, maar nooit aan toe zijn gekomen. Het is de ultieme mogelijkheid om als kunstenaar te experimenteren, met de tentoonstellingsruimte als ‘speeltuin’.
Deze avond reflecteren we samen met de kunstenaars op hun tentoonstelling. Biedt de programmalijn ‘Ultimate Playground’ voldoende ruimte aan kunstenaars om te experimenteren en hun grenzen te verleggen? Wat betekent de vraag vanuit Kunstenlab voor hun werk als kunstenaar en voor hun beroepspraktijk?
Tijdens de avond staan we niet alleen stil bij het resultaat van de tentoonstellingen maar ook bij het proces wat daaraan voorafging.
En natuurlijk is er gelegenheid om vanuit het publiek vragen te stellen en mee te praten.
Roos van Haaften - no. 129 heavy frost (19 sept t/m 6 nov. 2022) Lees meer >>
Krijn de Koning - A placed space (9 april t/m 15 mei 2022) Lees meer >>
Kunstenaarsgesprek Ultimate Playground