Tentoonstelling Spatial proposals for anywhere and nowhere
Voorbij

Tentoonstellingen

S O L I T A I R of S O L I D A I R

In de maand september blikken we terug op de projecten en het gedachtengoed van Stichting Y. In de jaren

Projectruimte

4.09.2021 - 17.10.2021

Woestijn Roos

Domas van Wijk toont een geluidsinstallatie waarin verschillende platenspelers en subwoofers met elkaar i

Grote Zaal

11.09.2021 - 17.10.2021

Een ruimte-vullende installatie van Ian De Weerdt

In het kader van de IJsselbiënnale creëerde Theo Harmelink een ‘vloot’ van schepen uit gerecyclede

De installaties en sculpturen van Quentley Barbara zijn opgebouwd uit rauwe materialen die hij al schetse

De sculpturen van Alex Andropoulos zijn bijna visuele gedichten waar je als kijker bij kan associëren en

Erik Aardema

Olphaert den Otter, Domenique Himmelsbach de Vries en Wessel Westerveld

Een totaal-installatie van Art van Triest

Een totaal-installatie van Art van Triest

Een presentatie van plannen van studenten voor een site-specific opdracht

Anna Raczynska en Hannes Nienhüser

Sjoerd Tegelaers

Elisabeth Schink, Ulrike E.W. Scholder, Dirk D. Knickhoff

Ria Wesseling exposeert objecten en tekeningen

Een totaal-installatie van Anan Striker

Een installatie van Eveline Visser

Tekeningen van Esmay Groot Koerkamp

Een installatie van Henny Overbeek

Tibor Dieters presenteert een serie fotogrammen over de onzichtbare route tussen kunstenaar en galerie

TAMTAM toont object acteurs, props, decors en video uit de gelijknamige beeldende voorstelling

Cathy van Eck, Paper Ensemble, Benjamin Gaulon, Tom Verbruggen (TokTek), Gijs Gieskes en Karl Klomp.

Quinten Dierick presenteert werken van zijn proces

Marisa Rappard en Marieke de Jong

Lies Kortenhorst

Installaties & video van Jannes Bürkner en Rudy Simon

Fotografie van Lex Chen

Sculpturale tekeningen van Jorrit Paaijmans

Installaties van Paul Jansen Klomp

Heleen Simons

Karin van Dam

Johan Rijpma

Marleen Kappe

Dedicated to Anna Politkovskaya - Schilderijen van Peter Koole

Collages, animaties en installaties van TAS

Een totaalinstallatie met geluid en beeld van Matteo Marangoni

Tekeningen en videowerken van Isil Kurmus Aleksandrov

Paola de Bruijn & Sigrid Spier tonen fotocollages en grafiek uit hun gezamenlijk kunstproject

Maquettes, tekeningen en installaties van John Bijnens

Schilderijen van Peter-Frans de Graaf

Computeranimaties van Eelco Brand

Max Kuiper

Analoge fotografie van Aalt van de Glind & Hannelotte van Elst

Marc Müller

Anet van de Elzen en Anne-Marie van Sprang

Anet van de Elzen

Hilde Onis

Femke Teussink

Matthias König

Fikret Devedzic

Een groepstentoonstelling over onze verhouding tot een gepolariseerde samenleving

Willemien van Gurp & Jeanette Hoekstra

Bart Koldewee, Eli Zegers, Mathijs van Sark en Pim Muis

Terence Baier, Gunter Gruben, Viktoria Gudnadottir, Domenique Himmelsbach de Vries, Anne-Marie Meertens,

HM, Karel van der Eijk, Jeroen Diepenmaat, Tom Verbruggen, Tristan Perich, Ole Nieling, Dianne Verdonk, E

Maze de Boer, Hidde van Schie en Wouter Klein Velderman

Fotografie van Isabelle Renate la Poutré

Jonas Ohlsson, Bert Jacobs, Raquel van Haver, Marcel van den Berg, Robert Dupic, Ikael Melchizedek en Em'

Melle Smets, Arne Hendriks en Annemiek Pruijt

Peter Hekkert

Ronald van der Meijs, Cleo Campert, Eli Zegers, KRNWTR, Bluecamp by BlueLoop en KarTent

van Noortje Haegens, Marielin Simons, Susanne Sørensen en Stan Wannet

Tamme de Boer

Edwin Stolk

De Vrienden van Job (Wout Herfkens & Rinke Nijburg), Jean-Michel Crapanzano en Ramazan Barlas

Hellen Abma

Adam Uriel, Aletta Top en Johanneke Dijkstra (Blauhaus producties), Carolien Adriaansche, Natasja van der

Gijs Gieskes, Sabina Hyoju Ahn, Der Wexel en Eva Schippers

Tekeningen

Willum Geerts

Lies van Dam, Ronald de Ceuster en Erik Sep

Jojanneke Dekens

Barend van Hoek

Floor Coolsma

Noortje Haegens, Jan Ros, Wouter Venema, David Scheidler en Teodora Ionescu.

Tekeningen en schilderijen

Archief